اباژور

اباژور

ایجاد آباژور

آباژور جدید

فراگیری تولید آباژور شیک
2. برای ساختن سوکت چراغ، پیچ را در داخل رخنه‌ تخته سه لایی قرار دهید. آن گاه استوانه مسی را بر روی پیچ قرار دهید. مهره را از نصیب زیرین تخته سه لایی در باطن پیچ قرار داده و سفت فرمایید.
3. برای ساختن شالوده آباژور، مانند عکس بالا چسب را در کناره های مرمر قرار دهید. چسب تخت‌گاز فعالیت میکند و شالوده مستطیلی سریعا صورت میگیرد. البته برای اطمینان از صاف ماندن قطعه های مرمر در حین فعالیت آن‌ها‌را با چسب های نواری در کنار هم سفت نگه دارید.

ایجاد آباژور

روند ایجاد آباژور
4. در بالا تنها دو قطعه مرمر را به هم بچسبانید. در‌این حالت یک از کناره ها چهارگوش و کناره دیگر گرد میباشد. حاشیه گرد را بر روی کناره چهارگوش قرار داده و به هم بچسبانید. در‌این‌صورت‌ حاشیه های اساس آباژور شما گرد و مدور خواهند شد.

تولید آباژور

طرز تولید آباژور امروزی
5. پیش از چسباندن قطعه مرمری سوم، تخته سه لایی که از پیشین مهیا کرده بودید را با به کارگیری از چسب مانند صورت بالا بچسبانید.
6. با استعمال از دریل در نصیب ذیل یکی‌از قطعات مرمری یک رخنه‌ تولید فرمایید. این جا به عبارتی جایی میباشد که سیم از آن رد میگردد. هنگام دریل کردن قطعه را در پایین آب قرار داده تا دریل خنک بماند و از شکاف تناول کردن مرمر پرهیز شود. هم چنین این فعالیت از پخش شدن گرد و غبار خودداری می نماید. هم چنین هنگام دریل کردن می‌توانید یک تکه چوب در ذیل قطعه مرمری قرار دهید تا شکاف ساخت گردیده تماما گرد شود و از سطح زیرین مراقبت شود.
7. قطعه مرمری بعدی را بچسبانید و سیم را از داخل رخنه‌ تولید گردیده رد فرمائید.

تولید آباژور

یادگرفتن ایجاد آباژور در منزل
8. سیم را از باطن پیچ رد فرمائید و از راهبرد روی باکس کیت چراغ پیروی فرمایید. زمانی این فعالیت به پایان رسید پایانی قطعه مرمری را نیز برای تکمیل مبنا آباژور بچسبانید. یک روز حوصله نمائید تا چسب به طور کامل بگیرد و مبنا شما سفت شود.
در غایت در‌حالتی که دوست داشتید تخته سه لایی و استوانه مسی را رنگ فرمایید.
آباژور را پر‌نور فرمائید و از نوروفروغ آن لذت ببرید.
خطوط معمولی این آباژور و سیم کشی آن بسیار زیباست.

برچسب‌ها: آباژور جدید,
بایگانی
پیوندها
پیوندهای روزانه
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 2
بازدید دیروز : 0
بازدید هفته گذشته : 3
بازدید ماه گذشته : 8
بازدید سال گذشته : 282
کل بازدید : 300