آباژور جدید

 
آباژور گل‌دار و نیم پرده
 
برای اینکه روح نو ای به  آباژور بدهید، برنامه ای از کلاژ گل های گوناگون را پیدا و آن را روی پارچه چاپ فرمایید. یا این که پارچه مطلوب با طرح نامرتب خریداری نمائید و روی روکش پیشین آباژور بکشید. در کنار آن برای پنجره نیز به جای پرده بی نقص، نیم پرده ای گزینش فرمائید که طرح گل دارااست.
 
 
 
بالشت سرمایی
 
با به کار گیری از یک‌سری بالشت کوچک و کوسن، احساساتی از آسایش و راحتی را به تماشاچی القا میکنید. این راحتی را وقتی می‌توانید دو برابر فرمایید که پلیوور پشمی بدن کوسن کرده باشید. برای این عمل، پلیور دیرین خویش را به اندازه کوسن برش دهید و روی آن بدوزید. برای اینکه این لایه پشمی از هم گشوده نشود، بعد از برش، کناره های آن را با دست کوک بزنید.
 
 
 
پادری از متاع تی‌شرت
 
این پادری ریلکس و دیدنی از تی‌شرت های سابق تنظیم گردیده و برای هر اتاقی در منزل مطلوب میباشد. برای تهیه و تنظیم آن، بایستی یک لایه کرباس را به طور گرد برش دهید. کناره های آن را به اندازه 2.5 سانتی متر تو بگذارید. با چرخ لباس دوزی اختصاصی پارچه های کلفت، آن را منزه بدوزید. تی‌شرت‌ها را به طور نوارهای باریک با پهنا 5 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی متر برش دهید. نوارهای تی‌شرت را از اواسط تا فرمائید. نوارها را از قسمتی که تا نموده اید به کناره کرباس بدوزید. بهتر میباشد دوخت نوارها را از راس دایره به کناره های آن ادامه دهید.
 
 
 
نوارهای آب مانند
 
دستمال های سفره در طرح های متفاوت در دکان ها وجود دارا‌هستند. البته بد وجود ندارد به جای خرید مثال های مهیا، خودتان مثال ای شیک بسازید. برای این خواسته، رنگ منحصر پارچه و آب را با هم حل نمایید تا رقیق شود. بعد از آن، با خودکار گیسو تخت، در حین دستمال های معمولی و سپید، نوارهایی باریک بکشید. رنگ بعد از کم آب شدن حالتی از آب را تداعی خواهد کرد.
 
 
 
روکش صندلی
 
صندلی های رنگ و رو رفته کهن که بدنه سلامت دارا هستند را بدور نریزید. خیلی ریلکس با پارچه ای خوشگل و مقداری خلاقیت می‌توانید آنان را نونوار نمائید. با اعتنا به اندازه صندلی برای آن بلیز بدوزید و پشت آن نیز یک گل زیبای پارچه ای نصب نمائید.
 
 
 
آباژور چین‌دار
 
گلبرگ های قشنگ بدین آباژور صورت جدید و زیبایی بخشیده اند. برای تولید آن، به پارچه کرباس به رنگ دلخواه نیاز دارید. بعد، دایره های 5 تا 7.5 سانتی متری روی پارچه بکشید و برش دهید. دایره ها را تا نمائید و از قسمتی که تا شده‌است، آن را به دیواره آباژور  بچسبانید. میتوانید کناره های آباژور را رنگ های تیره و بخش های بالایی را با رنگ های پر‌نور خیس مالامال نمائید. این عمل نمای زیباتری با آباژور میدهد.
 
 
 
کادر جیب‌دار
 
خبر نامه یا این که کتاب گزینه عشق خویش را می‌توانید در یک جیب پارچه ای به اکران بگذارید. یک تخته چندین لایه را با پارچه کلفت کاور نمایید. از به عبارتی پارچه، یک لایه دیگر به لایه زیرین بچسبانید (با چسب چوب) و از سفت بودن آن اطمینان نتیجه ها فرمایید. تخته با روکش پارچه ای را کادر فرمائید. برای اینکه خیلی هم معمولی نباشد، با کارت پستال یا این که طرح های چاپی دیگر دور و بر فریم را تزئین فرمائید.
 
 
 
پوشش پارچه ای
 
به بدن استکان یا این که ماگ های خویش هم می‌توانید جامه بپوشانید. شل ترین خط مش برای این عمل به کار گیری از آستین خرقه های دیرین میباشد. آستین پلیور، ژاکت یا این که سوئیشرت دیرین خویش را برش دهید و آن را به بدن جام بپوشانید. یا این که میتوانید از کشباف زیر جامه به اندازه ضخامت استکان برش دهید و درز آن را بدوزید. از دکمه های رنگی برای تزئین آن به کارگیری فرمایید.