گزینش آباژور می بایست مطلوب با چیدمان منزل باشد رنگ اندازه و مدل آن تمامی در خوشگل نشان دادن منزل مفید می باشند پس پیشین از خرید همگی جوانب را در حیث بگیرید.
چه‌گونه آباژوری متناسب با چیدمان منزل تان بخرید
آباژورها یکی اثاثیه نور دکوراتیو در چینش داخلی محسوب میشود که علاوه بر نوروفروغ، نقش موثری در زیبایی گوشه و کنار دارا هستند. آباژور ها صورت و اندازه ای متعدد دارا‌هستند و بسیار متنوع میباشند.
 
به کارگیری از نورهای غیر بی واسطه در منزل مانند استعمال از آباژور به رویایی شدن منزل امداد می نماید. آباژورها اندازه مبنا مختلفی دارا هستند. به دنبال این بخش از دنیای مد نمناک کاربرد هر آباژور را در قسمت های متفاوت منزل، توضیح خوا‌هیم اعطا کرد.
 
اشکال آباژور بر طبق اندازه
• آباژور ایستاده
 
• آباژور اساس دار
 
• آباژور رومیزی
 
 
 
مطلوب با چیدمان منزل تان آباژور بخرید
تعیین آباژور بر پایه ی سبک چیدمان خانه
در شرایطی که در چینش خانه از وسایل امروزی به کارگیری می‌کنید، گونه آباژورنیز می بایست با این سبک متناسب باشد.
 
در حالتی که چینش فضای منزل شما سنتی میباشد از آباژورهای مخروطی و پارچه ای به کارگیری فرمایید. در چینش سنتی از آباژورهای رومیزی به کارگیری فرمائید که برای تهیه و تنظیم آن از چوب مستعمل میباشد.
 
آباژورهای استوانه ای و بلند شایسته ترین گزینش برای منزل های امروزی میباشد. به فضای نشیمن و ناهارخوری خویش با تعیین یک تا 2 آباژور بلند جلوه ببخشید.
 
آباژورهایی که دارنده شالوده های تک رنگ و دقیق و متالیک با کلاهک های بی آلایش می باشند بعنوان آباژورهای امروزی شناخته می گردند و آباژورهایی که دارنده کلاهک های چین دار و اساس های مجسمه ای و سنگی می‌باشند بعنوان آباژورهای طرح کلاسیک.
 
 
 
آباژور مطلوب ذوق وسلیقه شما کدام میباشد؟
کاربرد آباژور
در حالتی‌که از آباژور تنها تحت عنوان یک وسیله تزئینی به کار گیری میکنید از آباژورهایی با کلاهک های تیره به کارگیری نمایید که نوروفروغ یه خرده از آن‌ها به خارج ساتع می‌شود.
 
در شرایطی‌که از آباژور بعنوان فروغ و روشنایی به کارگیری میکنید آباژورهایی با کلاهک های رنگ پر‌نور را گزینش نمائید که فروغ و روشنایی متعددی به خارج ساتع میکنند.
 
گزینش آباژور ها با رنگ متناسب
در صورتی‌که در چینش خانه از رنگ های تیره به کار گیری نموده اید، به فروغ بیشتری برای فضا نیاز دارید بعداز آباژورهایی با رنگ پر‌نور استعمال نمایید.
 
دنیای مد نمناک اشاره میکند که شما بر طبق رنگ چینش داخلی رنگی کامل کننده یا این که تماما ضد و نقیض رو برای آباژور گزینش فرمایید.
 
برای اینکه آباژور یه نقطه ی کانونی و اصلی در فضای شما باشد از رنگ های بشاش استعمال فرمایید تا این نصیب از منزل به دیده آید و قشنگ به لحاظ رسد.
 
در حالتی که می‌خواهید فضایی آهسته و دقیق را تجربه نمایید از آباژور هایی به رنگ های خنثی استعمال کنید.
 
در شرایطی‌که که از شیدهای رنگی روی آباژور استعمال می‌کنید، رنگ هایی که بر واحد سنجش فروغ تاثیر منفی نگذارد را تعیین فرمائید.